Kaeraküpsise-toorjuustupallid

Tihti me mõtleme, et tahaks midagi head või oleme iga kord jännis, mida pakkuda külalistele või laste sünnipäevapeol. Tahaksime ju pakkuda ka midagi tervislikku, aga kõik retseptid on keerulised või lähevad liiga kalliks. Meie Nonnas seisame täpselt samade probleemide ees ja sellepärast avaldamegi lihtsa, soodsa, kiirelt valmiva, sõltuvusttekitavalt maitsva ja tervisliku suupiste!

 

Kaeraküpsise-toorjuustupallid Nonna Superseguga

13 palli kogus:

  • 80 g toorjuustu
  • 85 g kaeraküpsiseid

Pallide veeretamiseks: Nonna Looduslikku supersegu (maapirn, astelpaju, mustsõstar)

Pane kaussi toasoe toorjuust. Purusta käte vahel peeneks kaeraküpsised ja jälgi, et ei oleks liiga suuri tükke. Seejärel sega kätega läbi, et toorjuust veidi sulaks ja imenduks küpsisepuru sisse. Sega seni kuni mass on tihke ja ühtlane ning seejärel pane umbes pooleks tunniks külmkappi tahenema. Kui mass on tahenenud, vooli ümmargused umbes Rafaello suurused pallikesed ja veereta Nonna Loodusliku supersegu sees kuni pallikesed on sellega kaetud.

Mis teeb need pallikesed eriti heaks?

  • Pole lisatud suhkruid, sest magususe annavad kaeraküpsised. Eriti maitsvad tulevad pallikesed siis, kui sisse purustada kodus valmistatud kaeraküpsiseid.
  • Looduslik Supersegu annab kõigepealt mõnusa hapuka maitse ja seejärel on tunda magusat ja kreemist sisu. Ja see on tõeline superfood!
  • Valmivalt ülikiirelt!
  • Laste lemmik!

 

Jaga kindlasti tulemust ka meiega, oleme põnevil! #nonnahealth #nonnaorganic

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga