Panime superfood’id paari!

Teatavasti peab iga paarisuhe olema sünergias ja üksteist elutervelt toetama. Täpselt sama oluline lugu on ka toiduga, mida me iga päev tarbime.

Aga tähtis pole mitte ainult see, mida sööme, vaid ka see, kuidas me söödut suudame seedida. Kui seedimisprotsess on häiritud, siis mõjutab see kogu organismi.

Kuna astelpaju on üks täiuslikumaid taimsete vitamiinide allikaid, siis toimiv seedesüsteem on väga vajalik ka nende vitamiinide imendumiseks. Seetõttu peamegi jälgima, et toetaksime oma toiduga ka seedimist, et see jõuaks kõik sisse söödud vitamiinid ka organismis laiali vedada.

Astelpaju stimuleerib immuunsüsteemi ja ergutab hormonaaltegevust. Maapirn aga hoolitseb kolesterooli alandamise ning prebiootikumide eest.

Sellepärast ongi need kaks paarilist omavahel ideaalselt toimiv kombo, mis ühest küljest toetab organismi vajalike vitamiinidega ja maapirn hoolitseb seedimise eest.

Astelpaju-maapirnijahu sobib suurepäraselt smuutide, putrude, püreede sisse, aga võib olla ka loovam ja toetada oma lemmikuid puuvilju hoopis smuutikausis! Paar lusikatäit astelpaju-maapirnijahu päevas annab meile palju tuge ja palju väge!

 

Osta astelpaju-maapirnijahu SIIT ja tee ainult üks lisaliigutus päevas energilisema ja tervema mina suunas!

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga